Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

47. ročník agrosalonu Země živitelky. Prvenství v soutěži Zlatý klas 2021

47. ročník agrosalonu Země živitelky. Prvenství v soutěži Zlatý klas 2021

Koncem srpna proběhl 47. ročník tradičního veletrhu Země živitelka. Jde o největší a nejvýznamnější agrosalon v České republice a na Slovensku. Míří na zemědělský sektor, potravinářství, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, chovu zvířat a také prezentuje zemědělství z historie až po současnost.

Již tradičně tento veletrh doprovází soutěž Zlatý klas, která má za úkol vybrat a ocenit ty nejlepší vystavené exponáty. Jedná se o prestižní záležitost a výrobci oceněných produktů tuto soutěž vnímají jako významný přínos pro prezentaci a publicitu svého výrobku. Letos byly exponáty rozděleny do 5 kategorií: Rostlinná výroba, živočišná výroba, mechanizace, potravinářství a zpracovatelský průmysl. O vyhlášení soutěže se stará Ministerstvo zemědělství České republiky.

Nejvyšší ocenění Zlatý Klas 2021 v kategorii živočišné výroby získal náš produkt FENCE WiFi GATEWAY GW100. Zařízení, které umožňuje vzdálenou centrální kontrolu a ovládání RF generátorů fencee. Ocenění si velmi vážíme. Je to pro nás známka dobře odvedené práce. Kompletní výsledky soutěže o cenu Zlatý klas 2021 najdete ZDE

S naší novou gateway GW100 budete mít přístup ke všem důležitým informacím o ohradě v jednom zařízení. Díky připojení gateway pomocí WiFi do aplikace fencee Cloud získáte online aktuální informace a přehled nad všemi připojenými zařízeními odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí.  

Na stánku byl k vidění kompletní systém řešení moderní chytré farmy a RF produktů. Jako první na světě přicházíme s tímto nadčasovým systémem pro ovládání elektrických ohradníků pomocí aplikace z mobilního telefonu nebo počítače.

Děkujeme všem našim zákazníkům za návštěvu!
Budeme se na vás těšit na příštím 48. ročníku na výstavišti v Českých Budějovicích. 

Více informací o veletrhu najdete zde.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*

Sledujte nás na
sociálních sítích