Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

47. ročník agrosalonu Země živitelky. Prvenství v soutěži Zlatý klas 2021

47. ročník agrosalonu Země živitelky. Prvenství v soutěži Zlatý klas 2021

Koncem srpna proběhl 47. ročník tradičního veletrhu Země živitelka. Jde o největší a nejvýznamnější agrosalon v České republice a na Slovensku. Míří na zemědělský sektor, potravinářství, novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, chovu zvířat a také prezentuje zemědělství z historie až po současnost.

Již tradičně tento veletrh doprovází soutěž Zlatý klas, která má za úkol vybrat a ocenit ty nejlepší vystavené exponáty. Jedná se o prestižní záležitost a výrobci oceněných produktů tuto soutěž vnímají jako významný přínos pro prezentaci a publicitu svého výrobku. Letos byly exponáty rozděleny do 5 kategorií: Rostlinná výroba, živočišná výroba, mechanizace, potravinářství a zpracovatelský průmysl. O vyhlášení soutěže se stará Ministerstvo zemědělství České republiky.

Nejvyšší ocenění Zlatý Klas 2021 v kategorii živočišné výroby získal náš produkt FENCE WiFi GATEWAY GW100. Zařízení, které umožňuje vzdálenou centrální kontrolu a ovládání RF generátorů fencee. Ocenění si velmi vážíme. Je to pro nás známka dobře odvedené práce. Kompletní výsledky soutěže o cenu Zlatý klas 2021 najdete ZDE

S naší novou gateway GW100 budete mít přístup ke všem důležitým informacím o ohradě v jednom zařízení. Díky připojení gateway pomocí WiFi do aplikace fencee Cloud získáte online aktuální informace a přehled nad všemi připojenými zařízeními odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí.  

Na stánku byl k vidění kompletní systém řešení moderní chytré farmy a RF produktů. Jako první na světě přicházíme s tímto nadčasovým systémem pro ovládání elektrických ohradníků pomocí aplikace z mobilního telefonu nebo počítače.

Děkujeme všem našim zákazníkům za návštěvu!
Budeme se na vás těšit na příštím 48. ročníku na výstavišti v Českých Budějovicích. 

Více informací o veletrhu najdete zde.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Přidat komentář ke článku Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou

*
*
*
Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje
najdete v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

Sledujte nás na
sociálních sítích


Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.