Zpět nahoru
Kontrolujte své ohradníky odkudkoliv
Přihlásit do cloudu

Obecné informace

  • Vzhledem k využití nejmodernějších technologií Vám můžeme oproti konkurenčním modelům nabídnout širokou škálu funkcí generátorů fencee.
  • Mimo běžných benefitů jako je vysoká odolnost výrobků, nabízíme také speciální funkce pro zvýšenou ochranu zvířat a okolí.
  • Velké svorky k připojení vodičů a uzemnění jsou pro pohodlnou instalaci dostupné na předním panelu zdrojů. Tím umožňují rychlé a bezpečné připojení vodičů oplocení.
  • Řízený elektronický systém s technologií Safe Shock zajistí maximální bezpečnost pro vaše zvíře.
  • Jde o novou generaci ohradníků, která vyniká vysokou kvalitou a velmi dlouhou životností.
  • Naše ohradníky a některé související produkty jsou vyráběny výhradně v České republice - zakládáme si na možnosti kontrolovat kvalitu celého výrobního procesu. Vybíráme kvalifikované dodavatele všech potřebných součástek.
  • Díky spolehlivosti a kvalitě našich generátorů Vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku.
  • V případě poruchy nebo poškození generátoru, např. při úderu blesku, poškození vodou apod. je k dispozici náš technický servis.
  • Generátory fencee jsou během výroby podrobeny náročným zkouškám v klimatické komoře, jsou testovány v takových podmínkách, jaké se vyskytují při běžném používání.

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.

Posíláme zkušenosti, které oceníte. Případy správného použití
výrobků, jak se o výrobky starat nebo jak na ně získat slevu.

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*

Udělujete tímto souhlas společnosti VNT electronics s.r.o., se sídlem Dvorská 605, 563 01 Lanškroun, IČ: 64793826, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 9839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení e-mail veškeré další údaje, které napíšete do formulářů na těchto webových stránkách, nebo do emailů odeslaných na adresy uvedené na těchto stránkách Výše uvedené osobní údaje je nutné zpracovat za účelem vypracování nabídky nebo smlouvy, vyřízení objednávky nebo zaslání ceníku. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 1 roku.


Sledujte nás na
sociálních sítích